Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2024-05-20 ( Imieniny: Bazylego, Bernardyna)

Biuletyn Informacji Publicznej Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach - Książka teleadresowa

Książka teleadresowa

Imię i nazwisko Stanowisko Numer telefonu Adres mailowy
Magdalena Molska Asystentka Dyrektora 32 2588992 m.molska@teatrslaski.art.pl
Magdalena Jaworska Asystentka Zastępcy Dyrektora 32 2588992

m.jaworska@teatrslaski.art.pl

Małgorzata Juszczyk-Frączek Główny Księgowy 32 3538462

m.juszczyk@teatrslaski.art.pl

Krystyna Szaraniec Doradca Dyrektora ds. Rady Mecenasów 32 2588992

k.szaraniec@teatrslaski.art.pl

Małgorzata Długowska-Błach Pełnomocnik dyrektora
ds. Produkcji
32 2587251 wew. 284

m.dlugowska@teatrslaski.art.pl

Miłosz Markiewicz Kierownik literacki 32 2587251 wew. 200

m.markiewicz@teatrslaski.art.pl

Maciej Derda Kierownik Promocji i Sprzedaży

32-2588967
32-2587251 wew. 236

bow@teatrslaski.art.pl

  
Katarzyna Malcharek

Koordynator Pracy Artystycznej i Technicznej 32-2587251 wew. 248

k.malcharek@teatrslaski.art.pl

Dagmara Gumkowska Specjalistka ds. impresariatu krajowego i zagranicznego 32 2587251 wew. 288

d.gumkowska@teatrslaski.art.pl

Renata Goliasz-Janiszewska Rzecznik dyrektora ds. kontaktów z Miastami Metropolii, koordynator ds. edukacji teatralne 505-050-025

r.janiszewska@teatrslaski.art.pl

Sylwia Szewczyk Kadry 32 2587251 wew. 251

kadry@teatrslaski.art.pl

Anna Podsiadło Archiwista, bibliotekarz
 
32 2587251 wew. 218

a.podsiadlo@teatrslaski.art.pl

Jacek Stanoszek Kierownik Działu Techniczno- Gospodarczego, Główny Elektryk 32 2599965

j.stanoszek@teatrslaski.art.pl

Maciej Rokita Kierownik Techniczny 32 2599965

m.rokita@teatrslaski.art.pl

Agata Nowak Wypożyczalnia kostiumów 514-842-765 brak

 

Autor: Agnieszka Zarychta

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-08-26 11:53:45przez: Agnieszka Zarychta
Opublikowano:2020-08-26 00:00:00przez: Agnieszka Zarychta
Podmiot udostępniający: Teatr Śląski
Odwiedziny:2197

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo