Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2024-05-20 ( Imieniny: Bazylego, Bernardyna)

Biuletyn Informacji Publicznej Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach - Struktura instytucji

Struktura instytucji

Dyrektor - Robert Talarczyk

Dyrektor, prowadzi działalność przewidzianą statutem Teatru, dba o tworzenie odpowiednich warunków do realizacji zadań Teatru: gospodaruje środkami finansowymi Teatru kierując się zasadą efektywnego ich wykorzystania oraz dba o majątek Teatru, zatwierdza plan działalności Teatru z zachowaniem wysokości dotacji organizatora oraz przedstawia plan usług, przychodów i kosztów wraz z planem remontów, konserwacji środków trwałych i inwestycji zarządowi województwa śląskiego, przedstawia zarządowi plan działalności artystycznej na nowy sezon artystyczny , składając do 31 sierpnia sprawozdanie za ubiegły sezon artystyczny.

Kontakt:

Zastępca Dyrektora - Bogusław Jasiok

Na podstawie Uchwały nr 1782/275/V/2018 Zarządu Województwa Śląskiego  z dnia 31 lipca 2018r. zatrudniony na czas nieokreślony od 1 września 2018 roku jako Zastępca Dyrektora Teatru im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

Upoważniony do współzarządzania Teatrem Śląskim im. St. Wyspiańskiego w Katowicach w dziedzinie finansowej, organizacyjnej i administracyjnej, składania oświadczeń woli w imieniu Teatru w zakresie praw i obowiązków majątkowych i finansowych, pełnienia zastępstwa w czasie nieobecności Dyrektora spowodowanej obowiązkami służbowymi, urlopem bądź chorobą, przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków, elektronicznego podpisywania korespondencji.

Upoważnienie nie dotyczy ustalania zmian organizacji wewnętrznej Teatru, zakupu i sprzedaży środków trwałych, wprowadzania zmian do Regulaminu Pracy oraz do Regulaminu Wynagradzania Pracowników Teatru Śląskiego, zatrudniania i zwalniania pracowników, wydawania  zarządzeń poza wynikającymi z bieżących potrzeb.

Kontakt:

Pełnomocnik - Małgorzata Długowska-Błach

Upoważniona do pełnienia zastępstwa za Dyrektora lub Zastępcę Dyrektora w czasie nieobecności spowodowanych obowiązkami służbowymi, urlopem, bądź chorobą w zakresie spraw bieżących oraz praw i obowiązków majątkowych i finansowych do kwoty 5.000,- zł w przypadku gdy łącznie są nieobecni. Upoważnienie nie dotyczy ustalania zmian w organizacji wewnętrznej, zakupu i sprzedaży środków trwałych, wprowadzania zmian do Regulaminu Organizacyjnego, Regulaminu Pracy oraz do Regulaminu Wynagradzania Pracowników, zatrudniania i zwalniania pracowników, wydawania zarządzeń. Upoważnienia udzielono na okres od 1 września 2023r. do 31 sierpnia 2028r.

Kontakt:

Autor: Teresa Kundich

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-08-26 15:57:28przez: Teresa Kundich
Opublikowano:2020-08-26 00:00:00przez: Agnieszka Zarychta
Podmiot udostępniający: Teatr Śląski
Odwiedziny:2581

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo